KKMTransport | Konteineru pārvadājumi
910
page-template-default,page,page-id-910,page-child,parent-pageid-234,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Konteineru pārvadājumi

KKM Nodrošina JŪRAS KONTEINERUS kravas pārvadājumiem vai noliktavas vajadzībām.

Gadījumos, kad nepieciešams transportēt kravu uz lieliem attālumiem izmanto konteineru pārvadājumus. Konteiners ir unificēta vienība, ar kuras palīdzību iespējams pārvest praktiski jebkādu kravu.

Konteineru pārvādajumiem izmanto dažāda veida transportu: jūras, dzelzceļa vai autotransportu. Bieži izmanto multimodālos konteineru pārvadājumus, kombinējot transportu ir iespēja piegādāt konteineri no iekraušanas vietas līdz gala punktam-izkraušanas vietas. Izmantojot dažādu valstu ostas un to terminālus iespējams veikt piegāde praktiski no jebkuras pasaules vietas.

Lielākā daļa no konteineriem, kas nonāk ostu terminālos, jāpiegādā līdz kravas izkraušanas vietas, šim uzdevumam vissizdevigāk izmantot tieši autotransportu. Šim nolūkam izmanto speciālās piekabes un puspiekabes.

Konteineru piegāde ar autotransportu

KKM nodrošina dažāda veida konteineru piegādi un to izkraušanu. Konteineru pārvadājumiem ar autotransportu izmantojam standarta konteinervedēja platformas, mazgabarīta un lielgabarīta auto manipulātorus, autoceltnes un speciālos side loader piekabes.

Puspiekabe-konteinervedējs

Puspiekabe aprīkota ar fitingiem, paredzēta 20’, 40’ un 45’ jūras konteineru pārvadāšanai. Konteinervedēja speciālā konstrukcija pieļauj pārvadāt augstākos konteinerus, saglabājot kopēju augstumu 4000mm.

Mazgabarīta auto manipulātori

Izmanto pārvadāšanai: 20’pēdu jūras konteineri, 10’pēdu noliktavas konteineri, 3 un 5 t dzelzceļa konteineri. Piekabes konstrukcija: platforma ar fitingiem, vai platforma ar bortiem

 • Kravas kastes garums: 6-7.5 m
 • Celtspēja, t: 10-15 t
 • Darba attālums: līdz 9-12 m
 • Frontālā un paralēla izkraušanas

Lielgabarīta auto manipulātori:

Izmanto pārvadāšanai: 40’pēdu vai 45’pēdu jūras konteineri, 10’pēdu noliktavas konteineri, 3 un 5 t dzelzceļa konteineri. Piekabes konstrukcija: platforma ar fitingiem, vai platforma ar bortiem

 • Kravas kastes garums: 12-13.7 m
 • Celtspēja: 17-21 t
 • Darba attālums: līdz 12-14 m
 • Frontālā un paralēla izkraušana

Sānu iekrāvēji (Sideloader):

Sānu iekrēvējs ir kravas auto ar piekabi, kas aprīkota ar diviem hidrauliskiem liftiem. Konteineru iekraušana vai izkraušana notiek no kreisās vadītāja puses līdz 1 m attālumam no iekrāvēja. Side loader spēj iekraut vai nocelt konteineri viens uz otra, vai arī no citas piekabes/treilera. Piekabe ir teleskopiska, tāpēc ir iespējams pārvādāt praktiski visus standarta izmēra jūras konteinerus: 20’; 40’; 45’; kā arī dažāda veida konteinerus: Open Top, Tank konteinerus, Refkonteinerus un citus.

 • Celtspēja: 32t
 • Darba attālums: 1-1.m;
 • Paralēla izkraušana

Konteineru pašizgāzēji

Speciāla konteinervedēja puspiekabe  ir aprīkota ar hidraulisko mehanisko kas spēj izkraut konteineri vertikāli, ir iespējams ērtāk izkraut visa veida beram kravas.