KKMTransport | Starptautiskie kravu pārvadājumi
894
page-template-default,page,page-id-894,page-child,parent-pageid-234,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Starptautiskie kravu pārvadājumi

KKM piedāvā profesionālu kravu transportēšanu visā pasaulē. Nodrošinam starptautiskos kravus parvādājumus izmantojot dažādu transporta veidus: autotransports, jūras un gaisa transports. Veicam pilnu (FTL), saliktu (LTL), ar temperatūras režīmu un bīstamo kravu (ADR) pārvadājumus.

MĒS PIEDĀVĀJAM

 • Pilno un salikto kravu piegādi
 • Nestandarta kravu pārvadājumus;
 • Importa kravu pārvadājumus;
 • Eksporta kravu piegādi;
 • Negabarītu transportēšanu
 • Jūras konteineru pārvešanu
 • Termināl kravu pārvadājumus
 • Noliktavas pakalpojumus

Pateicoties ilggadējai profesionālajai pieredzei un plašam partneru tīklam visā pasaulē, mēs nodrošinām ātras un drošas kravu piegādes starptautiskā un vietējā mērogā. Mūsu speciālizācija ir kravu pārvadājumi Eiropā un Skandināvijas valstīs, nodrošinam kravu piegāde no / uz: Polija, Vācija, Beļģija, Nīderlande (Holande), Francija, Lielbritānija, Šveice, Austrija, Rumānija, Bulgārija, Norvēģija, Dānija…

Sauszemes kravu pārvadājumi

Sauszemes transports ir viens no vairāk izmantotiem kravu transportēšanas veidiem. Izvēloties šo transporta veidu ir iespējams izveidot optimālo maršrutu jebkura apjoma kravu piegādei. Mūsu klienta biežāk izmanto autotransportu, jo šim transporta veidam ir salīdzinoši zema cena un piemērotāki piegādes laiki un virzieni. Auto kravu pārvadājumi tiek veikti atbilstoši CMR konvencijas prasībām. SIA”KKM”strādā sadarbība ar kravu termināļiem un plašu prāmju sistēmu iespējama ātra un kvalitatīva kravas piegāde. SIA”KKM” piedāvā piegādi no durvīm līdz durvīm.

Jūras kravu pārvadājumi

Mēs piedāvājām pilno un salikto konteiner kravu transportēšanu ( FCL  / LCL ) izmatojot standarta jūras konteinerus. Sadarbojamies ar lielākajām konteineru līnijām, kas darbojas Rīgā. Spejam organizēt konteinera piegādi no visiem, Latvijā esošajiem, konteineru termināliem uz Jums vajadzīgo vietu. Piejeami gan standarta konteinervedēji, gan arī speciālie automanipulātori, kuri spēj izkraut vai iekraut jūras konteineri. Nodrošinam arī pavaddokumentu un deklarāciju noformēšanu.

Multimodālo kravu pārvadājumos izmantojam sekojošu izmēru jūras konteinerus: 20’pēdu, 40’pēdu un 45’ pēdu Dry Cube, High Cube, kā arī PW, Open side un Flatrack konteinerus speciālām kravām. Konteineru pārkraušana notiek lielākajās Eiropas ostās: Hamburga, Rotterdama, Klaipeda, Antverpene, Riga un t.t.

Dzelzceļa kravu pārvadājumi

Mes pieāvājam konteineru pārvadājamus ar konteinervilcieniem, kā arī citu kravu pārvādājumus segtos vagonos, pusvagonos. Ar dzelzceļa speciālām platformām iespejams pārvadāt arī lielgabarīta kravas, līdz nākošajam pārkraušanas punktam. Dzelzceļa kravu parvādajumi starp VidusĀzijas valstīm, un NVS valstīm.

 • konteineru uzglabāšana aizsargājamā teritorijā,
 • konteineru piekraušana un izkraušana, 
 • refrižeratoru konteineru pārkraušana un uzglabāšana,
 • jūras konteineru remontdarbi un uzskaite,

Mūsu komanda spēs sagatavot individuālu cenu piedāvāju katram kravas transportēšanas pieprasījumam.